Wedstrijden A1 2014-2015
[start_foto_body_block]
 Bekerprogramma A1:
 zat. 23 augustus 2014
 15:00
 Almere City FC A1
 -
 Vitesse A1
2
 -
4
 
     
 -
   
 -
   
 
 Vriendschappelijk:
 zat.     2 augustus 2014
 15:00
 Almere City FC A1
 -
 Brabant United A1
 0
 -
3
 zat.     9 augustus 2014
 
 FC Volendam
 -
 Zilveren Botter Toernooi
 
 -
  
 2 x 20 min
 11:30
 AZ A1
 -
 Almere City FC A1
 1
 -
  0
 2 x 20 min
 13:15
 FC Volendam A1
 -
 Almere City FC A1
 1
 -
  1
 2 x 20 min
 15:45
 FC Utrecht A1
 -
 Almere City FC A1
 3
 -
  0
 dins. 12 augustus 2014
 19:30
 Almere City FC A1
 -
 HFC EDO A1
 1
 -
  2
 zat.   16 augustus 2014
 15:00
 Almere City FC A1
 -
 FC Dordrecht A1
 2
 -
  2
 dins. 19 augustus 2014
 19:30
 Almere City FC A1
 -
 Huizen A1
 1
 -
  1
 zat.     8 november 2014  10:00  Almere City FC A1
 -
 KV Kortrijk u19  2
 -
  1
 zat.  15 november 2014  15:00  Almere City FC A1
 -
 sv Lelystad  6
 -
  0
 zat.  13 december 2014  15:00  Almere City FC A1
 -
 Waterwijk  3
 -
  2
 zat   10 januari 2015  15:00
 Almere City FC A1
 -
 Alphense Boys  3
 -
  0
 zat   14 februari 2015  15:00  Almere City FC A1  -  Go Ahead Eagles A1  2  -   2
               
               

 

Onderlinge JONG-competitie:
din. 16 september 2014
 20:00
 Almere City FC A1
 -
 SV Laren o22
  6
 -
2
din. 31 maart 2015
 20:00
 Almere City FC A1
 -
 SDO o22
 
 -
 
din. 17 maart 2015
 20:15
 Almere City FC A1
 -
 BFC o22
  
 -
 
din. 24 maart 2015
 20:00
 Zuidvogels o22
 -
 Almere City FC A1
  0
 -
  9

 

Competitie (voorjaars) programma A1 1e divisie (laag) 2014-2015 (Wijzigingen voorbehouden) 
Datum
Tijd:
Thuis team
 
Gast team
 
-
 
17-1-2015
  14:30
 RJO VVV/Helmond Sport A1
 
 RJO/FE Feyenoord A2
  2
 -
  2
17-1-2015
  14:45
 AFC A1
 
 Almere City FC A1
  2
 -
  3
17-1-2015
  15:00
 RJO/FE Excelsior A1
 
 Zeeburgia A1
  2
 - 
  1
17-1-2015
  15:00
 Hollandia A1
 
 De Graafschap A1
  0
 -
  0
               
24-1-2015
  12:00
 RJO/FE Feyenoord A2
 
 AFC A1
  1
 -
  0
14-2-2015   14:30  De Graafschap A1    RJO/FE Ecxelsior A1   1     2
14-2-2015
  15:00
 Zeeburgia A1
 
 RJO VVV/Helmond Sport A1
  4
 -
  4
11-2-2015
  19:30
 Almere City FC A1
 
 Hollandia A1
  0
 -
  0
               
4-4-2015
  14:30
 De Graafschap A1
 
 Zeeburgia A1
  0
 -
  1
4-4-2015
  14:45
 AFC A1
 
 RJO VVV/Helmond Sport A1
  5
 -
  2
31-1-2015
  15:00
 RJO/FE Excelsior A1
 
 Almere City FC A1
  3
 -
  4
4-4-2015
  15:00
 Hollandia A1
 
 RJO/FE Feyenoord A2
  1
 -
  4
               
7-2-2015
  12:00
 RJO/FE Feyenoord A2
 
 RJO/FE Excelsior A1
  1
 -
  1
7-2-2015
  14:30
 RJO VVV/Helmond Sport A1
 
 Hollandia A1
  2
 -
  1
7-2-2015
  15:00
 Zeeburgia A1
 
 AFC A1
  4
 -
  0
7-2-2015
  15:00
 Almere City FC A1
 
 De Graafschap A1
  5
 -
  1
               
21-2-2015
  14:30
 De Graafschap A1
 
 RJO/FE Feyenoord A2
  1
 -
  4
21-2-2015
  15:00
 RJO/FE Excelsior A1
 
 RJO VVV/Helmond Sport A1
  2
 -
  3
21-2-2015
  15:00
 Hollandia A1
 
 AFC A1
  0
 -
  0
21-2-2015
  15:00
 Almere City FC A1
 
 Zeeburgia A1
  2
 -
  1
               
28-2-2015
  12:00
 RJO/FE Feyenoord A2
 
 Almere City FC A1
  1
 -
  0
28-2-2015
  14:30
 RJO VVV/Helmond Sport A1
 
 De Graafschap A1
  5
 -
  0
28-2-2015
  14:45
 AFC A1
 
 RJO/FE Excelsior A1
  1
 -
  0
28-2-2015
  15:00
 Hollandia A1
 
 Zeeburgia A1
  0
 -
  1
               
7-3-2015
  14:30
 De Graafschap A1
 
 AFC A1
  1
 -
  2
7-3-2015
  15:00
 RJO/FE Excelsior A1
 
 Hollandia A1
  2
 -
  1
7-3-2015
  15:00
 Zeeburgia A1
 
 RJO/FE Feyenoord A2
  1
 -
  0
7-3-2015
  15:00
 Almere City FC A1
 
 RJO VVV/Helmond Sport A1
  0
 -
  3
               
28-3-2015
  12:00
 RJO/FE Feyenoord A2
 
 RJO  VVV/Helmond Sport A1
  4
 -
  0
28-3-2015
  14:30
 De Graafschap A1
 
 Hollandia A1
  1
 -
  1
28-3-2015
  15:00
 Zeeburgia A1
 
 RJO/FE Excelsior A1
  3
 -
  3
28-3-2015
  15:00
 Almere City FC A1
 
 AFC A1
  0
 -
  3
               
21-3-2015
  14:30
 RJO VVV/Helmond Sport A1
 
 Zeeburgia A1
  2
 -
  1
21-3-2015
  14:45
 AFC A1
 
 RJO/FE Feyenoord A2
  1
 -
  2
21-3-2015
  15:00
 RJO/FE Excelsior A1
 
 De Graafschap A1
  1
 -
  1
21-3-2015
  15:00
 Hollandia A1
 
 Almere City FC A1
  1
 -
  6
               
11-4-2015
  12:00
 RJO/FE Feyenoord A2
 
 Hollandia A1
  2
 -
  2
11-4-2015
  13:00
 Almere City FC A1
 
 RJO/FE Excelsior A1
  3
 -
  1
11-4-2015
  14:30
 RJO VVV/Helmond Sport A1
 
 AFC A1
  3
 -
  1
11-4-2015
  15:00
 Zeeburgia A1
 
 De Graafschap A1
  3
 -
  1
               
18-4-2015
  14:30
 De Graafschap A1
 
 Almere City FC A1
 
 -
 
18-4-2015
  14:45
 AFC A1
 
 Zeeburgia A1
 
 -
 
18-4-2015
  15:00
 RJO/FE Excelsior A1
 
 RJO/FE Feyenoord A2
 
 -
 
18-4-2015
  15:00
 Hollandia A1
 
 RJO VVV/Helmond Sport A1
 
 -
 
               
14-3-2015
  12:00
 RJO/FE Feyenoord A2
 
 De Graafschap A1
 
 -
 
14-3-2015
  14:30
 RJO VVV/Helmond Sport A1
 
 RJO/FE Excelsior A1
 
 -
 
14-3-2015
  14:45
 AFC A1
 
 Hollandia A1
 
 -
 
14-3-2015
  15:00
 Zeeburgia A1
 
 Almere City FC A1
 
 -
 
               
25-4-2015
  14:30
 AFC A1
 
 De Graafschap A1
 
 -
 
25-4-2015   14:30  Hollandia A1    RJO/FE Excelsior A1      
25-4-2015
  14:30
 RJO/FE Feyenoord A2
 
 Zeeburgia A1
 
 -
 
25-4-2015
  14:30
 RJO VVV/Helmond Sport A1
 
 Almere City FC A1
 
 -
 
               
2-5-2015
  14:30
 RJO/FE Excelsior A1
 
 AFC A1
 
 -
 
2-5-2015
 14:30
 De Graafschap A1
 
 RJO VVV/Helmond Sport A1
 
 -
 
2-5-2015
  14:30
 Zeeburgia A1
 
 Hollandia A1
     
2-5-2015
  14:30
 Almere City FC A1
 
 RJO/FE Feyenoord A2
     
[end_foto_body_block]