Organisatie Almere City FC

Op deze pagina treft u een overzicht van de medewerkers van Almere City FC en hun contactgegevens.

Adres:

Yanmar Stadion
Competitieweg 20
1318 EA Almere
Telefoon: 036-5486888
Fax: 036-5486880

Aflastingen jeugdopleiding: 06-39575411

Mail: info@almerecity.nl

KvKnr: 39089918
BTWnr: NL8147.63.236.B01

Organisatie

John Bes (Algemeen directeur)
directie@almerecity.nl
  

Robert Maaskant (Technisch directeur)
directie@almerecity.nl
  

Dirk van der Pool (Manager algemene zaken)
dvanderpool@almerecity.nl

Wouter Griekspoor (Commercieel manager)
wgriekspoor@almerecity.nl

Perry Hendriks (Manager Marketing, Media en Communicatie)
phendriks@almerecity.nl

Chantal Vanblarcum (Officemanager) 
cvanblarcum@almerecity.nl

Corine Rijnhart-Halling (Personeelszaken)
crijnhart@almerecity.nl

Dick Simons (Veiligheidscoördinator)
veiligheid@almerecity.nl

Jordy Haak (Persvoorlichter)
perszaken@almerecity.nl

Christian Wiedeman (Coördinator Almere & the City)
cwiedeman@almerecity.nl

Diana Rakels(Supporterscoördinator) 
slo@almerecity.nl

Technische staf

Michele Santoni (Hoofdtrainer)
info@almerecity.nl

Ole Tobiasen (Assistent-trainer)
info@almerecity.nl

Ivar van Dinteren (Assistent-trainer & Hoofdtrainer Jong Almere City FC) 
info@almerecity.nl

Max Buis (video-analist)
videoanalyse@almerecity.nl

Jeugdopleiding

Rene Koster (Hoofd Jeugdopleiding)
info@almerecity.nl

Atie van der Pool (Coördinator Jeugdopleiding)
info@almerecity.nl

Joeri Volkers (Hoofd Scouting)
scouting@almerecity.nl

1 januari 2016

Deel dit artikel: